TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het tweede seizoen komt iedere week een BN’er een tatoeage opnieuw laten zetten. Presentator Johnny de Mol vervangt een tattoo van één van zijn reizen, terwijl model Christina Curry een impulsieve actie ongedaan wil maken. Acteur Tygo Gernandt geeft een waarschuwing mee bij de cover-up van zijn inktplaat.
Eerste hulp bij tattoo disasters maakt ook dit seizoen weer gebruik van drie tattoo-experts Robert Aalbers, Hans Pasztjerik en Kristel. Naast Johnny, Christina en Tygo stappen nog zeven BN’ers de tatoeageshop binnen.
Eerste hulp bij tattoo disasters keert vanaf vrijdag 20 november om 19.30 uur terug op Spike. De presentatie is in handen van Dennis Weening en Bella Hay.
Partnerbijdrage
Heel Holland Bakt geeft tijdens kerstdagen een kijkje achter de schermen
13:15Eva Jinek maakt eindejaarsspecial van haar talkshow
13:00Frank Lammers en Tina de Bruin bemachtigen rol in tweede seizoen Single Bells
10:00Zo bereidt Merel Ek zich voor op Het Debat van Nederland: 'Is al bijna een fulltimebaan'
09:56De TV van gisteren: Kijkers vragen zich af hoe de augurken van Oos Kesbeke in hemelsnaam bij de klant komen