TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
HLF8 sneuvelde eerder dit jaar omdat de kijkcijfers nogal tegenvielen. De talkshow - die werd uitgezonden op SBS 6 - zat aan het einde enigszins in de lift, maar toch besloten de bazen HLF8 van de buis te halen.
Johnny baalde van het schrappen, maar toont in een interview met persbureau ANP ook begrip. "Als je eerlijk bent, en dat moet je zijn in dit vak, leverde HLF8 niet de gewenste resultaten", zo zegt de presentator. Hij zag aan het eind overigens dat er groei zat in het programma. "Voor je gevoel zat je weer in de lift. De kijkcijfers waren aan het groeien."
Het feit dat Johnny zijn vader de baas is bij Talpa maakt in dit soort gevallen weinig uit. "Je kan dan het zoontje van de baas zijn, maar voor mij gelden dezelfde regels."
De presentator zit overigens niet stil deze zomer. Vanaf zaterdag 24 juni presenteert hij De Kwis met Ballen.
Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau
06:47Vanavond op TV: Bridge to liberation, Got talent, Men in Black
21:47Nieuwe reeks Het Verhaal van Nederland in de maak