TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
HLF8 sneuvelde eerder dit jaar omdat de kijkcijfers nogal tegenvielen. De talkshow - die werd uitgezonden op SBS 6 - zat aan het einde enigszins in de lift, maar toch besloten de bazen HLF8 van de buis te halen.
Johnny baalde van het schrappen, maar toont in een interview met persbureau ANP ook begrip. "Als je eerlijk bent, en dat moet je zijn in dit vak, leverde HLF8 niet de gewenste resultaten", zo zegt de presentator. Hij zag aan het eind overigens dat er groei zat in het programma. "Voor je gevoel zat je weer in de lift. De kijkcijfers waren aan het groeien."
Het feit dat Johnny zijn vader de baas is bij Talpa maakt in dit soort gevallen weinig uit. "Je kan dan het zoontje van de baas zijn, maar voor mij gelden dezelfde regels."
De presentator zit overigens niet stil deze zomer. Vanaf zaterdag 24 juni presenteert hij De Kwis met Ballen.
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning