TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Die man is onwijs netjes voorzien", vertelt Johnny de Mol in een interview met NU.nl. "Het ligt allemaal genuanceerder, dus dat is onhandig. Zeker nu alles onder een vergrootglas ligt."
Het nieuws was een schok voor veel kijkers en het land schaarde zich massaal achter weerman Piet. DWDD hield een eerbetoon, 3FM organiseerde een Piet Paulusma-dag en Jan Slagter wilde Piet lid maken van de Omroep Max-familie.
Er was kortom niet veel respect voor de keuze van John de Mol en het wordt tijd dat het even wordt rechtgezet, vindt Johnny. "Dat zeg ik ook tegen mijn vader. Ik ga dat niet voor de camera van Shownieuws recht praten, denkt hij dan en dat begrijp ik. Ik hoor zo vaak van mensen die hij aan zich heeft gebonden, dat hij ze goed voorziet. Maar ik heb nog nooit gehoord dat hij iemand echt heeft genaaid of tekort heeft gedaan."
Johnny's vader heeft sowieso een beetje een imagoprobleem, argumenteert de presentator. Nederland kijkt soms een beetje neer op het geld dat hij over heeft voor de grootste talenten. "Hij moet zijn gezicht wat vaker laten zien", raadt Johnny aan. "Dat zeg ik tegen hem en dan doet hij ook wel af en toe, zoals bij De Wereld Draait Door. Mijn vader kan een bepaalde uitstraling hebben. Met een blik kan hij de indruk wekken van: don't go there."
Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag
15:50Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien