TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En welke bekende namen zich aan het potje bluffen wagen, is ook al bekend.
Johnny de Mol verwelkomt elke aflevering vier kandidaten aan zijn pokertafel. In de eerste week zijn dat elke werkdag vier BN'ers. Deze namen bijten het spits van de tv-quiz af: Annemarie Brüning, Jan Versteegh, Steven Kazan, Frans Duijts, Bas Muijs, Bobbi Eden, Gaby Blaaser, Viktor Brand, Fenna Ramos, Bart Ettekoven, Mark Schaaf en Victor Vlam.
Tekst loopt door onder de foto.

Hoe je Pokerface kunt winnen? Door zo dicht mogelijk bij de juiste antwoorden op inschattingsvragen te komen, blijven er twee finalisten over die strijden om de prijs van 2000 euro. Aan de hand van hints die De Mol geeft, kunnen de kandidaten besluiten om punten in te zetten om de pot te vergroten. Maar ze kunnen ook beslissen om af te haken, als ze te erg twijfelen. Het draait in deze quiz niet per se om de slimste zijn, maar ook om bluffen en zelfvertrouwen. Net als bij poker, dus.
Voor wie programma's met alleen maar BN'ers juist een beetje beu is: na de eerste week, doen er onbekenden mee. Daar gooide Talpa afgelopen november immers nog een kandidatenoproep voor uit.
Pokerface is vanaf 30 maart van maandag tot en met vrijdag om 19.00 uur te zien op SBS6.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier