TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentatrice Froukje de Both wilde van Johnny weten wat Henk Visser in seizoen 31 te wachten staat. Met een schalkse grijns gaf de acteur het nodige prijs.
Een week eerder liet Jette van der Meij zich ontvallen dat er een nieuwe liefde wacht voor haar personage Laura. Froukje vroeg zich af of de vriendschap tussen Henk en Laura wellicht uitbloeit tot iets moois. Johnny kon dat ontkennen noch bevestigen: "Ze hebben wel een sympathie voor elkaar en ik denk ook wel dat het er een beetje op gaat lijken."
Maar daarmee is de relatie nog alles behalve een feit. Volgens Kraaijkamp komt er namelijk een verrassende wending, wat meestal wijst op een kaper op de kust. Wel kon Johnny één niet al te hardnekkig gerucht alvast ontkrachten: "Het is niet zo dat Henk uiteindelijk van de verkeerde kant blijkt te zijn, daar hoef je je geen zorgen om te maken!"
De gehele aflevering van Goede tijden zomer tijden met Johnny en Bruni Heinke is nu te zien.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight