TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentatrice Froukje de Both wilde van Johnny weten wat Henk Visser in seizoen 31 te wachten staat. Met een schalkse grijns gaf de acteur het nodige prijs.
Een week eerder liet Jette van der Meij zich ontvallen dat er een nieuwe liefde wacht voor haar personage Laura. Froukje vroeg zich af of de vriendschap tussen Henk en Laura wellicht uitbloeit tot iets moois. Johnny kon dat ontkennen noch bevestigen: "Ze hebben wel een sympathie voor elkaar en ik denk ook wel dat het er een beetje op gaat lijken."
Maar daarmee is de relatie nog alles behalve een feit. Volgens Kraaijkamp komt er namelijk een verrassende wending, wat meestal wijst op een kaper op de kust. Wel kon Johnny één niet al te hardnekkig gerucht alvast ontkrachten: "Het is niet zo dat Henk uiteindelijk van de verkeerde kant blijkt te zijn, daar hoef je je geen zorgen om te maken!"
De gehele aflevering van Goede tijden zomer tijden met Johnny en Bruni Heinke is nu te zien.
Partnerbijdrage
Plotselinge terugkeer Annechien Steenhuizen zorgt ook voor discussie: 'Alsof er niets gebeurd was'
14:47April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle