TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De politie noemt het een 'epidemisch' probleem. De helft van de jongeren tussen de 12 en 25 jaar heeft wel eens te maken gehad met online seksueel misbruik. Een van de ergste vorm hiervan is sextortion, waarbij een dader iemand chanteert, afperst of bedreigt met intieme foto’s of video’s.
Jojanneke van den Berge spreekt in deze vierdelige serie niet alleen jongeren die dit meemaakten, maar ook nabestaanden, ouders, experts, zedenrechercheurs en politici om de grootte van dit probleem weer te geven. "Ik ben geschrokken van alle verhalen", liet de presentatrice weten.
In de start van Jojanneke en de sSextortiontapes vertelt de familie van Lars hoe hij op 21-jarige leeftijd een einde aan zijn leven maakte omdat hij gechanteerd werd met zijn naaktbeelden.
Jojanneke en de Sextortiontapes zie je vanaf 3 september 2025 iedere woensdag om 21:15 uur op NPO 3.
SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag
07:51Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show
07:48De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026