TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar deed Joost Klein nog een gooi om De Slimste Mens te worden bij onze Zuiderburen. Ondanks dat dat mislukte keert hij toch terug in het programma. Dit keer als jurylid.
En dat doet hij niet alleen.
Joost Klein neemt namelijk zijn vriend Gover Meit mee en samen nemen ze plaats achter de jurydesk van De Slimste Mens. Dat maakte presentator Erik van Looy zojuist bekend op Instagram.
Het duo is op donderdag 5 december in het programma te zien en is de laatste reguliere aflevering voor de finaleweken.Daarna zullen ze hun plekje weer moeten afstaan aan de vaste juryleden, waaronder Soundos El-Ahmadi.
Joost Klein deed dus zelf vorig jaar meer aan De Slimste Mens in België, maar wist geen hoge ogen te gooien. Al na twee afleveringen verloor de Europapa-zanger van Alex Agnew. Die nu ook gepromoveerd is tot jurylid.
Benieuwd hoe Joost Klein en Gover Meit het ervan afbrengen als jury? Dit seizoen van De Slimste Mens België is (gratis) te zien op NPO Start. Nieuwe afleveringen zijn elke zaterdag te zien.
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien