TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zanger Joost Klein mag volgend jaar plaatsnemen in de rode stoel in The Voice van Vlaanderen. Dat hebben de zanger en VTM woensdagavond bekendgemaakt.
Joost Klein wordt de nieuwe coach van de talentenjacht en vervangt daarmee de Vlaamse zangeres Natalia. Joost maakte het nieuws zelf bekend via een post op Instagram. ''Mijn voetbalcoach schreeuwde vroeger altijd tegen mij... raad eens wie nu de coach is.''
In een interview met Het Laatste Nieuws vertelt Klein dat hij normaal gesproken nee zegt tegen tv-optredens omdat hij liever in de studio zit. Toch besloot hij voor dit avontuur te gaan. ''Het gaat om het volledige plaatje en ik hou ervan om diamanten te polijsten. Ik kan niet wachten om de underdog van dit jaar te vinden en samen te winnen'', aldus de zanger.
Klein deed vorig jaar voor Nederland mee aan het Eurovisie Songfestival, maar werd uiteindelijk gediskwalificeerd na een incident achter de schermen. Ondanks zijn diskwalificatie werd hij wereldnieuws en stormde zijn hit Europapa de hitlijsten binnen in verschillende landen. In Vlaanderen werd het zelfs een nummer 1-hit.
Joost Klein is dan ook geen onbekende naam in Vlaanderen. Hij treedt regelmatig op bij festivals bij onze zuiderburen en deed eerder mee aan de Vlaamse versie van De Slimste Mens. Vanaf volgend jaar is hij dus regelmatig op de buis te zien als coach in The Voice van Vlaanderen.
Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland
20:07Bram en Esra uit B&B Vol Liefde hebben groot liefdesnieuws
15:36Freek Vonk gebeten door een krokodil tijdens opnames Freeks Wilde Wereld
14:53Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Het Echte Leven in de Dierentuin
14:15De deelnemers van het derde seizoen van Het Jachtseizoen: Most Wanted zijn bekend