TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na meer dan tien jaar afwezigheid maakt Jörgen Raymann binnenkort zijn comeback op de Nederlandse televisie. Met Die Andere Late Night keert hij terug op zijn vertrouwde tijdslot.
De cabaretier, die jarenlang het gezicht was van Raymann is Laat! en Zo: Raymann, keert op zondag 10 mei terug op tv met zijn nieuwe programma Die Andere Late Night.
In deze nieuwe show staat Jörgen Raymann er niet alleen voor. Samen met een diverse groep jonge, opkomende comedians, onder wie Hassan El Rahaui, Fuad Hassen, Lucinda Sedoc, Marco Lopes, Marcel Bamberg, Vera van Zelm en Victor Luis van Es, bespreekt hij zes weken lang op komische wijze de actualiteiten door middel van sketches.
Veel meer details zijn nog niet bekend over het programma, wel liet de cabaretier afgelopen februari in het radioprogramma The Morning Show al weten dat de pilot goed ontvangen werd en dat ze “vanuit een andere hoek durven te kijken.”
Die Andere Late Night is vanaf zondag 10 mei wekelijks om 21:30 uur te zien op NPO3.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken