TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hello Goodbye krijgt een nieuw seizoen bij KRO-NCRV. Ook deze keer gaat Joris Linssen weer in gesprek met reizigers op Schiphol.
De nieuwe reeks van Hello Goodbye is niet zo lang als anders, want Joris maakt helaas maar vier afleveringen van het interviewprogramma. Daarin spreekt hij onder andere met reizigers van een evacuatievlucht uit Kabul en met een Amerikaan die voor de liefde naar Nederland komt.
"De verhalen die ik bij deze serie hoorde lijken wel intenser dan ooit. Dat komt doordat veel mensen vanwege corona lang hebben moeten wachten op de hereniging met hun familie of om hun verre liefde te kunnen omhelzen. Hoewel het minder druk is in de aankomst- en vertrekhallen, zijn er extra veel bijzondere gesprekken. Het levert een emotionele en ontroerende nieuwe reeks Hello Goodbye op. Fijn om weer terug te zijn!", zegt de presentator op de site van KRO-NCRV.
Hello Goodbye met Joris Linssen is vanaf dinsdag 26 oktober om 20.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune