TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hello Goodbye krijgt een nieuw seizoen bij KRO-NCRV. Ook deze keer gaat Joris Linssen weer in gesprek met reizigers op Schiphol.
De nieuwe reeks van Hello Goodbye is niet zo lang als anders, want Joris maakt helaas maar vier afleveringen van het interviewprogramma. Daarin spreekt hij onder andere met reizigers van een evacuatievlucht uit Kabul en met een Amerikaan die voor de liefde naar Nederland komt.
"De verhalen die ik bij deze serie hoorde lijken wel intenser dan ooit. Dat komt doordat veel mensen vanwege corona lang hebben moeten wachten op de hereniging met hun familie of om hun verre liefde te kunnen omhelzen. Hoewel het minder druk is in de aankomst- en vertrekhallen, zijn er extra veel bijzondere gesprekken. Het levert een emotionele en ontroerende nieuwe reeks Hello Goodbye op. Fijn om weer terug te zijn!", zegt de presentator op de site van KRO-NCRV.
Hello Goodbye met Joris Linssen is vanaf dinsdag 26 oktober om 20.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
EO komt met nieuwe serie over verdwenen vissersschepen
11:40Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro