TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Live vanuit Ahoy Rotterdam reikt presentator Frits Sissing voor de twintigste keer de Musical Awards uit. En voor die speciale gelegenheid wordt de Musical Awards Gala een heel bijzondere liveshow met optredens die speciaal zijn gemaakt voor het gala.
Stanley Burleson verzorgt met dertig dansers de opening die gemaakt werd door de vermaarde choreograaf Ashley Wallen (bekend van musicalfilms The Greatest Showman, Jingle Jangle en Cinderella). Musicaltalenten brengen een ode aan 20 jaar Nederlandse musicals en zingen nummers uit: Doe Maar, Petticoat, Ramses, Liesbeth, Was Getekend, Annie M.G. Schmidt en Soldaat van Oranje.
Simone Kleinsma en het kamerorkest van het Concertgebouwen brengen een eerbetoon aan de vorig jaar overleden Stephen Sondheim. En in het slotstuk treden drie generaties solisten uit drie verschillende Nederlandse producties van de musical Les Misérables op.
Bij het 20 jaar Musical Awards Gala worden diverse awards uitgereikt waaronder twee Publieksprijzen en de Oeuvre Award. Een van de winnaars is al bekend, Pia Douwes krijgt de Oeuvre Musical Award.
Pia Douwes ANP
De Musical Awards worden uitgereikt door Fenna Ramos, Angela Schijf, Ahmed Aboutaleb, Kjeld Nuis, Irene Schouten, cabaretduo Yentl en de Boer, Anna Gimbrère en Diederik Jekel. De jury bestaat dit jaar uit Jon van Eerd, Hilde Scholten, Arno Gelder, Dianne Zuidema, Joy Kreiken, Maurice Luttikhuis, Michiel de Regt, Henriëtte Tol en Rennie Rijpma.
20 Jaar Musical Awards - The Greatest Show is op donderdag 28 april te zien om 20.35 uur op NPO 1
Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
07:51De Reünie krijgt een WK-special
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)