TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Angela Schijf en Victor Reinier draaien als hun personages Eva en Wolfs al jarenlang om elkaar heen maar achter de schermen zou het er soms een stuk minder gezellig aan toe gaan, als we bepaalde verhalen over een hoogoplopende ruzie moeten geloven.
Maar wat moet er gebeuren, nu Victor Reinier de serie moet gaan verlaten? Hoe moeten de producent Hollands Licht en AVROTROS hier mee omgaan? We legden jullie drie opties voor: een andere acteur de rol van Wolfs laten spelen, de intrede van een nieuw personage of gewoon helemaal stoppen met Flikken Maastricht.
Uit de resultaten blijkt dat jullie het niet zien zitten om een andere acteur de rol van Wolfs te laten spelen, waar bijvoorbeeld in soaps weleens voor wordt gekozen. Slechts 11% koos voor die optie. Een groter deel, 39%, denkt dat een ander personage, zoals misschien een andere rechercheur, zou kunnen werken.
Een meerderheid van 51% vindt echter dat het einde van Reinier bij de serie ook het einde van Flikken Maastricht moet betekenen. Dat zou wel heel jammer zijn natuurlijk.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien op NPO1
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los