TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Angela Schijf en Victor Reinier draaien als hun personages Eva en Wolfs al jarenlang om elkaar heen maar achter de schermen zou het er soms een stuk minder gezellig aan toe gaan, als we bepaalde verhalen over een hoogoplopende ruzie moeten geloven.
Maar wat moet er gebeuren, nu Victor Reinier de serie moet gaan verlaten? Hoe moeten de producent Hollands Licht en AVROTROS hier mee omgaan? We legden jullie drie opties voor: een andere acteur de rol van Wolfs laten spelen, de intrede van een nieuw personage of gewoon helemaal stoppen met Flikken Maastricht.
Uit de resultaten blijkt dat jullie het niet zien zitten om een andere acteur de rol van Wolfs te laten spelen, waar bijvoorbeeld in soaps weleens voor wordt gekozen. Slechts 11% koos voor die optie. Een groter deel, 39%, denkt dat een ander personage, zoals misschien een andere rechercheur, zou kunnen werken.
Een meerderheid van 51% vindt echter dat het einde van Reinier bij de serie ook het einde van Flikken Maastricht moet betekenen. Dat zou wel heel jammer zijn natuurlijk.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien op NPO1
Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst
08:23De TV van gisteren: Kijkers schrikken weer van de prijzen in Bed & Breakfast