TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is echter jammer voor de fans dat zij niet zullen mogen stemmen.
Met nog zes acts in de race en slechts vier plekken in de Ziggo Dome, is de spanning in de aankomende aflevering van The Tribute: Battle of the Bands om te snijden. Welke band weet zich te verzekeren van een optreden? En misschien nog belangrijker: wie stapt er in de voetsporen van eerdere winnaars zoals Queen Must Go On, Bouke & The Elvis Matters Band en Bee Gees Forever en wint de strijd?
De winnaar mag tijdens het gezamenlijke concert maar liefst een uur lang zijn of haar beste nummers laten horen. De nummer twee krijgt 45 minuten, de nummer drie speelt een half uur, en de nummer vier mag 15 minuten op het podium staan. De andere twee finalisten vissen helaas naast het net.
Nu is het natuurlijk officieel aan zowel het publiek in de studio als juryleden Angela Groothuizen, Spike en Cesar Zuiderwijk om de winnaar te bepalen. Maar wij vroegen - puur uit nieuwsgierigheid - ook naar de mening van het publiek.
Van de in totaal 2749 binnengekomen stemmen, koos de meerderheid (1126 mensen) voor Treasure, op de voet gevolgd door ACinDC in The Tribute met 1021 stemmen. Op plek nummer 3 staat Mr. Jones & Just In Case op plek drie met 440 stemmen. Het verschil met de andere bands is echter behoorlijk klein, dus er kan zaterdag nog van alles gebeuren!
De finale van The Tribute: Battle of the Bands zie je op zaterdag 8 maart vanaf 20:00 uur op SBS6.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer