TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jurre (van Yung DWDD) is de opvolger van Tim Hofman die weer de opvolger was van Valerio Zeno die weer de opvolger was van Ruben Nicolai die het van Patrick Lodiers overnam.
De opzet van Je zal het maar hebben blijft hetzelfde. De presentator zoekt jongeren op met zeldzame aandoeningen. In de eerste aflevering volgt Jurre de 14-jarige Esmee die Arterio Veneuze Malformatie (AVM) heeft. Daarom heeft ze een grote ader die haar hele gezicht bedekt. Als deze ader gaat bloeden kan dit fatale gevolgen hebben. De 22-jarige Kees heeft geen knieën, geen ellebogen en geen handen, maar hij weet zich prima te redden in de maatschappij.
Jurre is blij met deze kans: „Ik kijk al van jongs af aan. Later stond dit programma heel hoog op mijn bucketlist om te mogen presenteren en ik had nooit durven hopen dat ik het ook daadwerkelijk mocht gaan maken. Je zal het maar hebben, vanaf dinsdag 8 januari om 21.00 uur op NPO 3
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky