TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jurre (van Yung DWDD) is de opvolger van Tim Hofman die weer de opvolger was van Valerio Zeno die weer de opvolger was van Ruben Nicolai die het van Patrick Lodiers overnam.
De opzet van Je zal het maar hebben blijft hetzelfde. De presentator zoekt jongeren op met zeldzame aandoeningen. In de eerste aflevering volgt Jurre de 14-jarige Esmee die Arterio Veneuze Malformatie (AVM) heeft. Daarom heeft ze een grote ader die haar hele gezicht bedekt. Als deze ader gaat bloeden kan dit fatale gevolgen hebben. De 22-jarige Kees heeft geen knieën, geen ellebogen en geen handen, maar hij weet zich prima te redden in de maatschappij.
Jurre is blij met deze kans: „Ik kijk al van jongs af aan. Later stond dit programma heel hoog op mijn bucketlist om te mogen presenteren en ik had nooit durven hopen dat ik het ook daadwerkelijk mocht gaan maken. Je zal het maar hebben, vanaf dinsdag 8 januari om 21.00 uur op NPO 3
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.