TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jurre (van Yung DWDD) is de opvolger van Tim Hofman die weer de opvolger was van Valerio Zeno die weer de opvolger was van Ruben Nicolai die het van Patrick Lodiers overnam.
De opzet van Je zal het maar hebben blijft hetzelfde. De presentator zoekt jongeren op met zeldzame aandoeningen. In de eerste aflevering volgt Jurre de 14-jarige Esmee die Arterio Veneuze Malformatie (AVM) heeft. Daarom heeft ze een grote ader die haar hele gezicht bedekt. Als deze ader gaat bloeden kan dit fatale gevolgen hebben. De 22-jarige Kees heeft geen knieën, geen ellebogen en geen handen, maar hij weet zich prima te redden in de maatschappij.
Jurre is blij met deze kans: „Ik kijk al van jongs af aan. Later stond dit programma heel hoog op mijn bucketlist om te mogen presenteren en ik had nooit durven hopen dat ik het ook daadwerkelijk mocht gaan maken. Je zal het maar hebben, vanaf dinsdag 8 januari om 21.00 uur op NPO 3
Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'
09:37Gele kaart voor nieuwkomer Frank maakt veel los onder De Bondgenoten-kijkers
08:59Eerste beelden Flikken Maastricht seizoen 20 verschenen: dit gaat er gebeuren met Wolfs