TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De mensen die hun brood verdienen in de culturele sector hebben een zware periode achter de rug. Neem nu zangeres en cabaretière Karin Bloemen en pianist Cor Bakker. Dik twee jaar geleden trokken ze samen volle zalen met hun voorstelling, maar de coronamaatregelen zorgden ervoor dat ze hun tournee moesten onderbreken. Sterker nog: ze zaten midden in een liedje toen het publiek vanwege de lockdown de zaal moest verlaten.
Gelukkig is die barre tijd voor nu achter de rug, dus pakken de twee de draad weer op met de toepasselijk getitelde voorstelling Waar waren we gebleven. Daarin belichten ze de ingewikkelde problematiek van de pandemie, maar dan op hun eigen manier. Dus: met boeiende observaties, mooie liedjes en heel veel indrukwekkende jurken.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?