TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De schrik slaat Kasteelvrouwe Emmy om het hart wanneer ze hoort dat het naastgelegen terrein is verkocht én dat er woningen op komen te staan. Ze hoopt dat er nog iets aan te doen is.
Ondertussen gaat het leven in Douzillac gewoon door: Emmy en Rutger bezoeken samen een kaviaarkwekerij vlakbij het kasteel om te kijken of dit een leuk uitstapje voor de gasten zou kunnen zijn. Natuurlijk mogen ze ook even proeven van het zwarte goud.
Op het chateau wacht Emmy de derde gastenkamer die ze graag wil opknappen, te beginnen met een leuk behangetje. Verder heeft ze contact met de gemeente, die heeft beloofd om de bewegwijzering naar het kasteel aan te pakken. Omdat daar vooralsnog niet veel van terecht is gekomen besluit Rutger het heft in eigen hand te nemen.
Partnerbijdrage
Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie
13:46Linda de Mol: 'Dit is een hele grappige lijn in nieuwe seizoen Gooische Vrouwen'
13:23Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'