TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een vraaggesprek met het AD wordt ze voornamelijk geïnterviewd over haar rol in de oorlogsmusical 40-45, maar uiteraard komt Goede tijden, slechte tijden ook even aan bod.
Het personage Linda - dat op Curaçao zit - verdween al meermaals uit de serie. Dat gebeurde eerder dit jaar nog, maar een terugkeer lijkt eraan te komen, als je tussen de regels doorleest. "Misschien zijn nog niet alle opnames uit Curaçao uitgezonden. Meer kan ik niet zeggen. Dan krijg ik op mijn kop."
Overigens speelt ze in 40-45 samen met Kees Boot, die ze uiteraard kent van haar werk in Goede tijden, slechte tijden. "Dat is heel fijn werken. Als ik Kees hysterisch aankijk, weet hij dat ik een woordje van mijn tekst kwijt ben. We hebben aan één blik genoeg."
Van cryonisch invriezen tot een bordeel: dit zie je in het nieuwe seizoen van Ewout:
13:19De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers