TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een vraaggesprek met het AD wordt ze voornamelijk geïnterviewd over haar rol in de oorlogsmusical 40-45, maar uiteraard komt Goede tijden, slechte tijden ook even aan bod.
Het personage Linda - dat op Curaçao zit - verdween al meermaals uit de serie. Dat gebeurde eerder dit jaar nog, maar een terugkeer lijkt eraan te komen, als je tussen de regels doorleest. "Misschien zijn nog niet alle opnames uit Curaçao uitgezonden. Meer kan ik niet zeggen. Dan krijg ik op mijn kop."
Overigens speelt ze in 40-45 samen met Kees Boot, die ze uiteraard kent van haar werk in Goede tijden, slechte tijden. "Dat is heel fijn werken. Als ik Kees hysterisch aankijk, weet hij dat ik een woordje van mijn tekst kwijt ben. We hebben aan één blik genoeg."
Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau
06:47Vanavond op TV: Bridge to liberation, Got talent, Men in Black
21:47Nieuwe reeks Het Verhaal van Nederland in de maak