TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een vraaggesprek met het AD wordt ze voornamelijk geïnterviewd over haar rol in de oorlogsmusical 40-45, maar uiteraard komt Goede tijden, slechte tijden ook even aan bod.
Het personage Linda - dat op Curaçao zit - verdween al meermaals uit de serie. Dat gebeurde eerder dit jaar nog, maar een terugkeer lijkt eraan te komen, als je tussen de regels doorleest. "Misschien zijn nog niet alle opnames uit Curaçao uitgezonden. Meer kan ik niet zeggen. Dan krijg ik op mijn kop."
Overigens speelt ze in 40-45 samen met Kees Boot, die ze uiteraard kent van haar werk in Goede tijden, slechte tijden. "Dat is heel fijn werken. Als ik Kees hysterisch aankijk, weet hij dat ik een woordje van mijn tekst kwijt ben. We hebben aan één blik genoeg."
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel