TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een vraaggesprek met het AD wordt ze voornamelijk geïnterviewd over haar rol in de oorlogsmusical 40-45, maar uiteraard komt Goede tijden, slechte tijden ook even aan bod.
Het personage Linda - dat op Curaçao zit - verdween al meermaals uit de serie. Dat gebeurde eerder dit jaar nog, maar een terugkeer lijkt eraan te komen, als je tussen de regels doorleest. "Misschien zijn nog niet alle opnames uit Curaçao uitgezonden. Meer kan ik niet zeggen. Dan krijg ik op mijn kop."
Overigens speelt ze in 40-45 samen met Kees Boot, die ze uiteraard kent van haar werk in Goede tijden, slechte tijden. "Dat is heel fijn werken. Als ik Kees hysterisch aankijk, weet hij dat ik een woordje van mijn tekst kwijt ben. We hebben aan één blik genoeg."
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer