TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een vraaggesprek met het AD wordt ze voornamelijk geïnterviewd over haar rol in de oorlogsmusical 40-45, maar uiteraard komt Goede tijden, slechte tijden ook even aan bod.
Het personage Linda - dat op Curaçao zit - verdween al meermaals uit de serie. Dat gebeurde eerder dit jaar nog, maar een terugkeer lijkt eraan te komen, als je tussen de regels doorleest. "Misschien zijn nog niet alle opnames uit Curaçao uitgezonden. Meer kan ik niet zeggen. Dan krijg ik op mijn kop."
Overigens speelt ze in 40-45 samen met Kees Boot, die ze uiteraard kent van haar werk in Goede tijden, slechte tijden. "Dat is heel fijn werken. Als ik Kees hysterisch aankijk, weet hij dat ik een woordje van mijn tekst kwijt ben. We hebben aan één blik genoeg."
Video: Linda de Mol heeft nog genoeg toekomstplannen voor tv
10:33Nederland leeft mee met agent Maikel uit Bureau Utrecht: collega's starten actie na aangrijpend tv-moment
10:00Peter Pannekoek neemt 2025 onder de loep in zijn Oudejaarsconference: 'Het was een intens, heftig jaar'
09:07Carrie ten Napel onthult wat Als Ik het Zing onderscheidt van Beste Zangers
08:23De TV van gisteren: Drama rond agent Maikel raakt kijkers van Bureau Utrecht in seizoensfinale