TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van De Cirkel. De kennisquiz van Sanne Wallis de Vries komt later dit jaar terug met een tweede seizoen.
En dat is best bijzonder.
De Cirkel trekt namelijk dagelijks rond de 200.000 kijkers en dat is niet erg veel vergeleken met bijvoorbeeld Met het Mes op Tafel dat de vervanger is van het programma op NPO2. Daar stemmen gemiddeld 800.000 kijkers op af. Toch kondigde Sanne Wallis de Vries gisteravond zelf aan dat De Cirkel doorgaat met een nieuwe reeks.
Vandaag is de finale aflevering van De Cirkel te zien met de vier sterkste spelers. De spelers die woensdagavond te zien waren, zijn vanaf 1 september weer terug om het tegen elkaar op te nemen.
In De Cirkel moeten vier kandidaten die elkaar niet kennen met elkaar samenwerken en verschillende vragen beantwoorden, maar in de finale is het weer ieder voor zich.
Het tweede seizoen van De Cirkel is vanaf maandag 1 september 2025 weer te zien om 19:55 uur op NPO2.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond