TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog een kleine zes weken en dan keert All You Need Is Love terug op de buis met de jaarlijkse kerstspecial. En in het hoogtepunt op Kerstavond, met presentator Robert ten Brink in een hoofdrol, keert een oude traditie weer terug!
Eén van de hoogtepunten van de kerstspecial van All You Need Is Love is de stewardessendans op Schiphol. Op het nummer Santa Claus Is Comin' To Town van Mariah Carey dansen de stewardessen van verschillende maatschappijen hun pumps kaal. En die beelden keren in 2023 terug op de buis.
In de kerstspecial van 2022 was de dans geschrapt vanwege de stakingen en de problemen op de Amsterdamse luchthaven. Maar nu gaan presentator Robert ten Brink en de zijnen weer vol overgave dansen. Via Instagram laat een stewardess weten geselecteerd te zijn en uit te kijken naar het moment dat ze op tv komt. Dat wordt weer genieten!
De kerstspecial van All You Need Is Love is te zien op zondag 24 december op RTL 4.
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'