TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met een kritische maar komische insteek onderzoekt Keuringsdienst van Waarde al ruim twintig jaar de claims van fabrikanten en supermarkten. Het consumentenprogramma is dit keer voor de vijfhonderdste keer op het scherm en volgens Maarten Remmers - sinds 2007 een van de presentatoren - kan de formule nog zeker 25 seizoenen mee.
Het is Keuringsdienst van Waarde opgevallen dat pistache aan een opmars bezig is. De groene noot is een van de ingrediënten in de Dubai-chocoladereep, die afgelopen jaar een totale gekte ontketende op de sociale media.
In de periode voor Sinterklaas verschenen er ook pistachepepernoten in de supermarkt. Er zit wel een addertje onder het gras: veel producten met pistachesmaak bevatten namelijk helemaal geen pistachenoten.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 22 december 2025 om 22:35 uur te zien op NPO 1.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los