TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft weer een waar feestje te worden!
Het koningshuis mag dan dit jaar een bezoekje brengen aan Rotterdam, maar in Breda ontkom je op donderdag 27 april ook niet aan alle koningshuisgekte. Traditiegetrouw zetten daar namelijk de radiodj's en medewerkers van Radio 538 eens flink de bloemetjes buiten met het grootste Radio 538 Koningsdag evenement.
De hele dag treden er op het Chasséveld in Breda de beste artiesten van dit moment op, zoals de mannen van Kris Kross Amsterdam, Snelle, Zoë Tauran, Davina Michelle, Flemming, Nielson, Gerard Joling en Di-Rect. Toegang is gratis, maar zorg dan wel dat je een ticket hebt bemachtigd.
Mocht je nu net naast een ticket hebben gegrepen of - om wat voor reden dan ook - de deur niet uit kunnen, hoef je niet in zak en as te zitten. 538 Koningsdag is donderdag 27 april van 11:57 uur tot 22:30 uur te beluisteren via Radio 538 en te bekijken via SBS6 (tot 17:45 uur) en TV538.
Ook via de video hieronder blijf je de hele dag op de hoogte van alles wat er gebeurt op het Chasséveld in Breda. Kijk dus live mee.
Ben je benieuwd naar de optredens? Bekijk hier het complete schema.
Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens
12:50Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'