TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark Rutte en Hugo de Jonge brachten op de persconferentie vooral slecht nieuws, omdat het niet goed met het aantal coronabesmettingen in Nederland. Sinds de invoering van de mondkapjesplicht per 1 december en Black Friday zien zij de cijfers weer omhoog schieten. Wel haastten beiden zich te zeggen dat er niet direct een verband tussen beide te leggen is.
Televisiekijkend Nederland hoorde de persconferentie aan, maar of de harde woorden van het tweetal binnengekomen zijn, is nog maar de vraag. Op social media ging het vooral over de terugkeer van gebarentolk Irma Sluis.
Jaaaaaah..... Irma verzacht de pijn. #persconferentie pic.twitter.com/B25Yrqbi7E — Linda🛵 😷 (@squiggy72) December 8, 2020
#irma mijn hele dag is goed!!! IRMA IRMA IRMA IRMA IRMA #persconferentie — Haagsche Heer aan Zee 🏖😎🐟🌊⚓️ (@HaagscheHeer070) December 8, 2020
#Irma is terug ♥️ #persconferentie — 🇳🇱HarrieNack🇳🇱 (@Harrienack) December 8, 2020
Zo kijk je LIVE naar GLORY 105 op 7 februari
11:33Albert Verlinde baalde flink nadat Vandaag Inside de Gouden Televizier-Ring won
10:15Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'