TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan tafel bij Pauw blikte Linda terug op het tegenvallende succes van Net5 en paradepaardje Ladies night.
Ladies night ging afgelopen oktober van start met een kleine 400.000 kijkers, maar dat werden er wekelijks minder. Naar de voorlaatste aflevering keken zelfs nog maar 178.000 kijkers. Linda baalt van die daling en belooft beterschap.
Linda is er nuchter over: "We gaan pauzeren en bij elkaar zitten en kijken wat er goed en nog niet goed aan is. Het programma is misschien nog niet onderscheidend genoeg. Daar moeten we nog hard aan trekken. We geloven er nog steeds in en gaan vanaf maart Ladies Night 2.0 brengen."
Wel is Linda fan van Merel zelf: "Wat er heel goed aan is, is Merel Westrik. Die doet dat fantastisch. En wat ik heel erg leuk vind aan het programma zijn die vriendinnen die op de bank de hoogte- en dieptepunten van de week met elkaar bespreken."
Linda is ook vanavond, in de voorlopig laatste aflevering, één van die vriendinnen. Het fragment van Linda bij Pauw zie je hieronder. Op 12.50 minuut gaat het over Net5.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv
14:10Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?