TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de eerste aflevering werd al stevig gemopperd over de gebrekkige geluidskwaliteit van Humberto à Paris. Er was zoveel geroezemoes, geschuif met stoelen en gekletter van glazen en bestek te horen dat kijkers thuis ondertitels nodig hadden.
In een verklaring aan de media liet RTL weten dat de geluidsproblemen de aandacht hadden: "Het was de eerste uitzending; we zijn blij met de sfeer in het café en alle gasten die we mogen ontvangen. Daarbij hoort achtergrondgeluid en het klopt dat dit maandag niet perfect was en daar werken we aan."
Humberto Tan en sidekick Frank Evenblij stipten de geluidskwestie aan het begin van de tweede uitzending ook aan. In een kort filmpje besprak het duo de vermeende overlast. Humberto vond het wel meevallen waarna een medewerker opzichtig rammelend met een bestekbak voorbij liep zodat er geen woord van te verstaan viel.
Alle grapjes ten spijt: het was duidelijk dat Humberto en zijn gasten meer moeite deden harder te praten en duidelijker te articuleren. Helaas haperde het geluid bij gasten als B&B-ster Petri Damen en Amerikadeskundige Michiel Vos. En de stamgasten waren ook niet bepaald stiller, zodat online weer de nodige kritiek luid en duidelijk te lezen viel.
Waarom zitten ze de hele tijd allemaal te schreeuwen? #humberto — Patrick Craenmehr (@pcraenmehr) July 23, 2024
Het gepraat op de achtergrond is zwaar irritant. Humberto gaat steeds harder praten. Dood vermoeiend. #humberto — Constant Klompmaker (@ckklompie) July 23, 2024
Waarom schreeuwt iedereen zo aan tafel bij Humberto? — Sidney Brandeis (@Sidhappens) July 23, 2024
Het geschreeuw is alweer niet van de lucht pfff #humberto Hélène is trouwens ook net schreeuwend een zoomgesprek begonnen met Charles Groenhuisen. We kijken nu naar zijn slaapplaats in zijn camper omg #oranjezomer #deoranjezomer Gaan nu de docu van Inge de Bruijn overnieuw doen — Andreas VanDerSchaaf (@Orangedutchie) July 23, 2024
#humberto, je hoeft niet zo HARD te praten (bijna schreeuwen) hoor! We verstaan je ook wel als je op normaal volume praat. — Helena.Jansen.Jansen (@Helena__Jansen) July 23, 2024
Gelukkig zijn er ook kijkers die de moed erin houden.
#humberto Jaaa..geluid is al stuk beter zo! ?
Nog niet helemaal, maar komt vast wel goed nu. — Rineke ?? (@TonneDer) July 23, 2024
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen