TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Philip Freriks moest woensdagavond in De Slimste Mens de benaderingsvraag stellen aan tv-presentator Dwight van van de Vijver en chef-kok Leon Mazairac. Zij hadden beiden 371 seconden verzameld en een gelijkspel is nou eenmaal niet mogelijk in De Slimste Mens.
De vraag die Freriks stelde was als volgt: 'hoeveel toetsen heeft een standaard piano?' Het antwoord bleek 88 te zijn en Mazairac zat er het dichtste bij met de gok van 108 toetsen. Uiteindelijk was hij dus de slimste van de dag, maar ook Van van der Vijver keert donderdag terug in een nieuwe aflevering. Hij won in de finale van NPO Radio 1-presentatrice Ghislaine Plag.
Een benaderingsvraag. #deslimstemens pic.twitter.com/3VbZF8ARD9 — Jelmar Hekker (@jelmarhekker) August 23, 2023
Een benaderingsvraag? Dat heb ik lang niet gezien #deslimstemens — Thoiiss (@ThijsH16) August 23, 2023
Het was voor de tweede keer in de historie van De Slimste Mens dat er een benaderingsvraag noodzakelijk was om een winnaar aan te wijzen. In 2014 was er een soortgelijke situatie tussen tv-presentator Erik Dijkstra en radio-dj Timur Perlin, die allebei 254 punten hadden. Zij moesten toen als benaderingsvraag gokken hoeveel kilometer het is van de Dam in Amsterdam naar het Vrijthof in Maastricht. Perlin zat toen het dichtst bij het antwoord: 217 kilometer.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar