TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Philip Freriks moest woensdagavond in De Slimste Mens de benaderingsvraag stellen aan tv-presentator Dwight van van de Vijver en chef-kok Leon Mazairac. Zij hadden beiden 371 seconden verzameld en een gelijkspel is nou eenmaal niet mogelijk in De Slimste Mens.
De vraag die Freriks stelde was als volgt: 'hoeveel toetsen heeft een standaard piano?' Het antwoord bleek 88 te zijn en Mazairac zat er het dichtste bij met de gok van 108 toetsen. Uiteindelijk was hij dus de slimste van de dag, maar ook Van van der Vijver keert donderdag terug in een nieuwe aflevering. Hij won in de finale van NPO Radio 1-presentatrice Ghislaine Plag.
Een benaderingsvraag. #deslimstemens pic.twitter.com/3VbZF8ARD9 — Jelmar Hekker (@jelmarhekker) August 23, 2023
Een benaderingsvraag? Dat heb ik lang niet gezien #deslimstemens — Thoiiss (@ThijsH16) August 23, 2023
Het was voor de tweede keer in de historie van De Slimste Mens dat er een benaderingsvraag noodzakelijk was om een winnaar aan te wijzen. In 2014 was er een soortgelijke situatie tussen tv-presentator Erik Dijkstra en radio-dj Timur Perlin, die allebei 254 punten hadden. Zij moesten toen als benaderingsvraag gokken hoeveel kilometer het is van de Dam in Amsterdam naar het Vrijthof in Maastricht. Perlin zat toen het dichtst bij het antwoord: 217 kilometer.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer