TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Philip Freriks moest woensdagavond in De Slimste Mens de benaderingsvraag stellen aan tv-presentator Dwight van van de Vijver en chef-kok Leon Mazairac. Zij hadden beiden 371 seconden verzameld en een gelijkspel is nou eenmaal niet mogelijk in De Slimste Mens.
De vraag die Freriks stelde was als volgt: 'hoeveel toetsen heeft een standaard piano?' Het antwoord bleek 88 te zijn en Mazairac zat er het dichtste bij met de gok van 108 toetsen. Uiteindelijk was hij dus de slimste van de dag, maar ook Van van der Vijver keert donderdag terug in een nieuwe aflevering. Hij won in de finale van NPO Radio 1-presentatrice Ghislaine Plag.
Een benaderingsvraag. #deslimstemens pic.twitter.com/3VbZF8ARD9 — Jelmar Hekker (@jelmarhekker) August 23, 2023
Een benaderingsvraag? Dat heb ik lang niet gezien #deslimstemens — Thoiiss (@ThijsH16) August 23, 2023
Het was voor de tweede keer in de historie van De Slimste Mens dat er een benaderingsvraag noodzakelijk was om een winnaar aan te wijzen. In 2014 was er een soortgelijke situatie tussen tv-presentator Erik Dijkstra en radio-dj Timur Perlin, die allebei 254 punten hadden. Zij moesten toen als benaderingsvraag gokken hoeveel kilometer het is van de Dam in Amsterdam naar het Vrijthof in Maastricht. Perlin zat toen het dichtst bij het antwoord: 217 kilometer.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen