TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws wist te melden dat de SBS-presentatrice zaterdag met hevige pijnen en koorts in het ziekenhuis werd opgenomen.
Kim-Lian woont samen met haar gezin het grootste deel van het jaar in Zweden, maar vliegt geregeld terug voor televisiewerk. Zo presenteert ze onder meer 50/50 op SBS. Maar vlak voor een geplande terugreis ging het mis. De presentatrice kreeg te maken met ernstige buikpijnen en bleek uiteindelijk meer dan 40 graden koorts te hebben.
In het ziekenhuis werd de diagnose gesteld: Kim-Lian kampt met een heftige nierbekkenontsteking. Ze is onder behandeling en moet nog een aantal dagen blijven. Vanwege de coronamaatregelen mag ze geen bezoek ontvangen.
Kim-Lian had zelf het ziekenhuisincident liever uit de publiciteit gehouden, maar toen de media er lucht van kreeg besloot ze via Instagram te reageren en een teken van leven te geven. Gelukkig krijgt ze genoeg vitamine C binnen.
Dit bericht bekijken op Instagram
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde weer grote winnaar op primetime
19:58Dit zijn volgens Johan Derksen de ideale opvolgers van Albert Verlinde bij Vandaag Inside
18:47Zo kijk je live naar de 107e editie van de Nijmeegse Vierdaagse
15:13Albert Verlinde stopt bij Vandaag Inside
14:44Vaste experts nieuwe talkshow RTL Tonight bekend: o.a. Albert Verlinde en Saskia Belleman