TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Camera mee op vakantie om rustig te kunnen oefenen voor Het Perfecte Plaatje", schrijft ze op Instagram als bijschrift van een foto. "Nog verdomd lastig kan ik je zeggen."
Op de foto is te zien hoe twee kinderen de benen van Kirsten vasthouden terwijl de presentatrice een foto probeert te maken. "Onscherp, twee kinderen aan je been en bloedhitte", schrijft ze.
Kirsten is dus te zien in het nieuwe seizoen van Het Perfecte Plaatje, dat ergens in het najaar op de buis komt. Onder meer Aran Bade, Bettina Holwerda en Caroline Tensen maken ook hun opwachting in het nieuwbakken seizoen. Zij gaan proberen de juryleden William Rutten en Cynthia Boll te overtuigen van hun fotografiekunsten. Tijl Beckand presenteert ook de nieuwe editie.
Humberto Tan, Estelle Cruijff, Patty Brard, Linda Hakeboom en Patrick Martens wonnen allemaal een editie van het programma.
Kopen of Slopen keert voorlopig niet terug op tv
13:14Weet jij echt alles van Winter Vol Liefde? Doe dan onze quiz
12:22Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr in verwachting van een tweeling
11:53Videoland deelt meer spannende beelden van het tweede seizoen van Máxima
11:33Terugkijken: Frits Sissing krijgt hoestbui tijdens finale Maestro