TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het liedje ‘Ik ben blij dat ik je niet vergeten ben’ van Joost Nuissl is de tune van Klassiekers met Kleinsma. Kleinsma en Tineke Schouten, haar laatste gast van dit seizoen, zingen het in deze aflevering in zijn geheel.
De Utrechtse cabaretière vertelt hoe haar carrière begon. Op haar achtste kreeg ze een gitaar. Na wat gitaar- en zanglessen en optredens op feestjes op de middelbare school, won ze op haar veertiende een talentenjacht. Vier jaar later werd ze aangenomen bij het Muzeval Cabaret. In 1982 scoorde ze een hit met ‘Lenie uit de Takkestraat’.
De koningin van de typetjes brengt op het podium ook graag gevoelige liedjes. Dat is te horen in de favorieten die ze heeft meegenomen, onder meer van Richard Groenendijk, Kees Torn en Ramses Shaffy.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje