TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
KLEM vertelt het verhaal van oud-Belastingdienstmedewerker Hugo Warmond (Barry Atsma) die al twee seizoenen tegen wil en dank in het criminele milieu is beland.
In het derde seizoen lijkt er weinig kans dat hij er nog uitkomt. Hugo gaat als undercover agent aan het werk voor de FIOD om een gevreesde crimineel, gespeeld door Thom Hoffman, aan te pakken. Om die klus te klaren kruist crimineel Marius (Jacob Derwig) wederom zijn pad. Marius en zijn vrouw Kitty (Georgina Verbaan) proberen echter op het rechte pad te blijven, maar oude gewoontes verleer je niet zo snel. Uit de eerste beelden van de seizoenstrailer blijkt dat het weer als vanouds spannend wordt.
KLEM is vanaf donderdag 24 september te zien om 21.40 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen