TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
KLEM vertelt het verhaal van oud-Belastingdienstmedewerker Hugo Warmond (Barry Atsma) die al twee seizoenen tegen wil en dank in het criminele milieu is beland.
In het derde seizoen lijkt er weinig kans dat hij er nog uitkomt. Hugo gaat als undercover agent aan het werk voor de FIOD om een gevreesde crimineel, gespeeld door Thom Hoffman, aan te pakken. Om die klus te klaren kruist crimineel Marius (Jacob Derwig) wederom zijn pad. Marius en zijn vrouw Kitty (Georgina Verbaan) proberen echter op het rechte pad te blijven, maar oude gewoontes verleer je niet zo snel. Uit de eerste beelden van de seizoenstrailer blijkt dat het weer als vanouds spannend wordt.
KLEM is vanaf donderdag 24 september te zien om 21.40 uur op NPO 1.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'