TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Haar spraakmakende debuutroman Ik ga leven kwam Lale Gül op talloze bedreigingen van moslimextremisten te staan. In de pas verschenen opvolger Ik ben vrij beschrijft zij dan ook de hoge prijs die zij betaalde voor haar breuk met de islam.
Inmiddels omschrijft Lale zichzelf als atheïst. Dat betekent echter niet dat zij wars is van alles wat met religie te maken heeft. In Kloostergasten loopt de auteur drie dagen mee met de zusters dominicanessen in Nijmegen. Daar neemt zij onder meer deel aan een eucharistieviering.
In het Katholiek Nieuwsblad blikt zuster Nadia terug op het bezoek van Lale. “Het was een mooie ontmoeting tussen iemand met een islamitische achtergrond en een christelijk klooster, wat laat zien hoe we elkaar kunnen vinden op bepaalde thema’s.”
Deze aflevering van Kloostergasten zie je op zaterdag 17 augustus vanaf 20:55 uur bij KRO-NCRV op NPO 2.
Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?