TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL gunt het klusprogramma De Moeite Waard?! nu al een derde reeks. ''Door de ervaring van het eerste seizoen, waar sommige dingen gewoon niet normaal lang duren, heef RTL in al haar wijsheid besloten dat we alvast kunnen beginnen met het derde seizoen'', onthult presentator Tijl Beckand.
''Sommige projecten duren 11 of 16 maanden. Wij zijn dus al begonnen met het derde seizoen voordat het tweede seizoen op de buis is'', vertelt Tijl tegen RTL Boulevard. ''En daar zitten best pittige bij, kan ik je zeggen'', verklapt Bob Sikkes. Het is nog niet duidelijk wanneer het derde seizoen op televisie te zien is.
Maandagavond begint het twee seizoen van De Moeite Waard?!. Het eerste seizoen was in 2023 op de buis te zien. In het klusprogramma gaan koppels een huis 'flippen'. Dat betekent: een woning kopen, slopen en verbouwen, in de hoop deze daarna met winst te verkopen. Presentator Tijl Beckand en bouwexpert Bob Sikkes volgen de onervaren koppels die deze uitdaging aangaan.
De Moeite Waard?! is iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage
23:09Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'