TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Owen Schumacher en Paul Groot zouden hun tournee aftrappen op 12 maart in DeLaMar in Amsterdam met het avondvullende programma, maar daar ging een streep doorheen. De eerste show is nu op 17 maart in Terneuzen (speellijst).
Koefnoen was op de buis tussen 2004 en 2016; de laatste aflevering was op 15 oktober van dat jaar. Daarna deden de heren hun eigen ding. "Je kent elkaar zo door en door dat het misschien goed was om even je eigen dingen te doen, maar dat het ook zo zalig voelt om weer samen te komen", vertelt Schumacher aan RTL Boulevard.
Schumacher benadrukt dat het helemaal prima was om ermee te stoppen, maar dat het toch weer begon te kriebelen. "Na een paar jaar merkten we dat we zo gewend waren om vooral naar het nieuws te kijken vanuit de ogen van een onze vaste types, dat we dat begonnen te missen. Toen dachten we, misschien kunnen we het wel in het theater doen."
Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater