TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Owen Schumacher en Paul Groot zouden hun tournee aftrappen op 12 maart in DeLaMar in Amsterdam met het avondvullende programma, maar daar ging een streep doorheen. De eerste show is nu op 17 maart in Terneuzen (speellijst).
Koefnoen was op de buis tussen 2004 en 2016; de laatste aflevering was op 15 oktober van dat jaar. Daarna deden de heren hun eigen ding. "Je kent elkaar zo door en door dat het misschien goed was om even je eigen dingen te doen, maar dat het ook zo zalig voelt om weer samen te komen", vertelt Schumacher aan RTL Boulevard.
Schumacher benadrukt dat het helemaal prima was om ermee te stoppen, maar dat het toch weer begon te kriebelen. "Na een paar jaar merkten we dat we zo gewend waren om vooral naar het nieuws te kijken vanuit de ogen van een onze vaste types, dat we dat begonnen te missen. Toen dachten we, misschien kunnen we het wel in het theater doen."
Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst