TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er was al langere tijd sprake van, maar Het verhaal van Nederland krijgt een vervolg. De opvolger komt er dan ook daadwerkelijk en de keuze is gevallen op een serie over de Oranjes.
Volgens Tina Nijkamp is de kogel door de kerk en krijgt de nieuwe serie de naam Het Verhaal van de Oranjes mee. De opnames staan volgens de mediapersoonlijkheid gepland voor volgende maand. Volgens de Omroepvrouw van het jaar 2008 wordt er nog druk gezocht naar figuranten.
Nijkamp weet daarnaast zeker dat Daan Schuurmans opnieuw in de rol van de verteller kruipt. De acteur kreeg lovende kritieken voor zijn werk bij Het verhaal van Nederland en zou opnieuw ja hebben gezegd tegen de vertellersrol.
Het Verhaal van Nederland trok vorig jaar wekelijks gemiddeld 1,7 miljoen kijkers op de NTR, ongekend voor een programma over geschiedenis. Het verhaal van de Oranjes zou in 2024 te zien moeten zijn op NPO1.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa