TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niets is de afgelopen tijd gewoon gebleken vanwege het coronavirus, maar gelukkig wordt dit jaar op een ingetogen manier toch Koningsdag gevierd. En de NOS is erbij om het geheel vanuit Eindhoven de huiskamers in te brengen.
Koning Willem-Alexander en zijn familie bezoeken in Eindhoven de High Tech Campus, die overigens is afgesloten voor publiek. Op het terrein wordt ook een talkshow gemaakt, waarbij de prinsessen Amalia, Alexia en Ariane aanschuiven. De koninklijke familie zal daarnaast virtueel bewoners en organisaties uit Eindhoven ontmoeten. Vorig jaar bleef de koninklijke familie op 27 april thuis om zich aan de coronamaatregelen te houden.
De uitzending van Koningsdag 2021 wordt gepresenteerd door Astrid Kersseboom. Vanaf 19.00 uur blikt de NOS terug op de dag met Amber Brantsen. Ook gaat Winfried Baijens van Den Haag naar Eindhoven en stopt hij onderweg om te kijken hoe in de rest van Nederland de aangepaste Koningsdag gevierd wordt.
Partnerbijdrage
Holly Mae Brood pakt hoofdrol in nieuwe Videoland dramaserie La Vida Barcelona
13:50WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'