TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niets is de afgelopen tijd gewoon gebleken vanwege het coronavirus, maar gelukkig wordt dit jaar op een ingetogen manier toch Koningsdag gevierd. En de NOS is erbij om het geheel vanuit Eindhoven de huiskamers in te brengen.
Koning Willem-Alexander en zijn familie bezoeken in Eindhoven de High Tech Campus, die overigens is afgesloten voor publiek. Op het terrein wordt ook een talkshow gemaakt, waarbij de prinsessen Amalia, Alexia en Ariane aanschuiven. De koninklijke familie zal daarnaast virtueel bewoners en organisaties uit Eindhoven ontmoeten. Vorig jaar bleef de koninklijke familie op 27 april thuis om zich aan de coronamaatregelen te houden.
De uitzending van Koningsdag 2021 wordt gepresenteerd door Astrid Kersseboom. Vanaf 19.00 uur blikt de NOS terug op de dag met Amber Brantsen. Ook gaat Winfried Baijens van Den Haag naar Eindhoven en stopt hij onderweg om te kijken hoe in de rest van Nederland de aangepaste Koningsdag gevierd wordt.
De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026
21:32Video: 538 Koningsdag staat stil bij overlijden Jade Kops met eerbetoon en groot applaus
20:11Deze BN'ers gingen schuil achter de pakken in The Masked Singer Koningsdagspecial
07:36De TV van gisteren: laatste Rust en Vreugd ontroert kijkers, komt er een nieuw seizoen?