TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niets is de afgelopen tijd gewoon gebleken vanwege het coronavirus, maar gelukkig wordt dit jaar op een ingetogen manier toch Koningsdag gevierd. En de NOS is erbij om het geheel vanuit Eindhoven de huiskamers in te brengen.
Koning Willem-Alexander en zijn familie bezoeken in Eindhoven de High Tech Campus, die overigens is afgesloten voor publiek. Op het terrein wordt ook een talkshow gemaakt, waarbij de prinsessen Amalia, Alexia en Ariane aanschuiven. De koninklijke familie zal daarnaast virtueel bewoners en organisaties uit Eindhoven ontmoeten. Vorig jaar bleef de koninklijke familie op 27 april thuis om zich aan de coronamaatregelen te houden.
De uitzending van Koningsdag 2021 wordt gepresenteerd door Astrid Kersseboom. Vanaf 19.00 uur blikt de NOS terug op de dag met Amber Brantsen. Ook gaat Winfried Baijens van Den Haag naar Eindhoven en stopt hij onderweg om te kijken hoe in de rest van Nederland de aangepaste Koningsdag gevierd wordt.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag