TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niets is de afgelopen tijd gewoon gebleken vanwege het coronavirus, maar gelukkig wordt dit jaar op een ingetogen manier toch Koningsdag gevierd. En de NOS is erbij om het geheel vanuit Eindhoven de huiskamers in te brengen.
Koning Willem-Alexander en zijn familie bezoeken in Eindhoven de High Tech Campus, die overigens is afgesloten voor publiek. Op het terrein wordt ook een talkshow gemaakt, waarbij de prinsessen Amalia, Alexia en Ariane aanschuiven. De koninklijke familie zal daarnaast virtueel bewoners en organisaties uit Eindhoven ontmoeten. Vorig jaar bleef de koninklijke familie op 27 april thuis om zich aan de coronamaatregelen te houden.
De uitzending van Koningsdag 2021 wordt gepresenteerd door Astrid Kersseboom. Vanaf 19.00 uur blikt de NOS terug op de dag met Amber Brantsen. Ook gaat Winfried Baijens van Den Haag naar Eindhoven en stopt hij onderweg om te kijken hoe in de rest van Nederland de aangepaste Koningsdag gevierd wordt.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen