TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een bekend probleem bij deelnemers van Kopen of Slopen; de een wil het huis het liefst strippen en de ander verkast liever naar een andere woning. Ook bij Cleo en Joost is dat het geval.
De twee zijn het er gelukkig over eens dat ze niet meer kunnen wonen in hun huis in Landsmeer. De woning is door veroudering in verval geraakt en dat is geen fijn thuis voor hun twee jonge kindjes. Zo slaapt het gezin samen op één kamer wegens het gebrek aan genoeg slaapkamers. Hoog tijd dus voor een drastische aanpak.
Cleo en Joost schakelen makelaar Alex van Keulen in om te zoeken naar een nieuw adres en maken met architect Britta van Egmond een plan om hun huis te slopen. Maar met zoveel verdeeldheid tussen de twee wordt het maken van die keuze extra moeilijk.
Kopen of Slopen is iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag