TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat afgelopen week duidelijk werd dat het huwelijk tussen Wilfred en François tóch geen succes was, was ook de volgende aflevering treurig. Ook Loes koos ervoor om thuis te slapen in plaats van bij haar match Wichian. En ook Stephan is niet helemaal zeker van zijn huwelijk met Patricia.
Experts Eveline Stallaart en Patrick van Veen zijn dit seizoen druk bezig met het bemiddelen tussen de kandidaten. Eveline vertelde in RTL Boulevard dat er enorm veel druk op de koppels ligt. Niet alleen rondom het programma, maar ook vanuit mensen thuis die bijvoorbeeld betrokken zijn geweest bij het uitzoeken van een jurk of een pak of bij de bruiloft zijn geweest.
Het koppelsweekend is volgens Eveline een broeihaard voor conflicten. Maar ook voor hele mooie ontwikkelingen. Patricia en Stephan gaan voor het eerst de hele groep ontmoeten en Wilfred en Francois gaan een hele boeiende en ontroerende ontwikkeling doormaken.
De volgende aflevering van Married At First Sight is dinsdagavond om 20.30 te zien op RTL4.
De TV van gisteren: Linda de Mol pinkt een traantje weg na treffende woorden van finalist in Miljoenenjacht
11:00Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'