TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat afgelopen week duidelijk werd dat het huwelijk tussen Wilfred en François tóch geen succes was, was ook de volgende aflevering treurig. Ook Loes koos ervoor om thuis te slapen in plaats van bij haar match Wichian. En ook Stephan is niet helemaal zeker van zijn huwelijk met Patricia.
Experts Eveline Stallaart en Patrick van Veen zijn dit seizoen druk bezig met het bemiddelen tussen de kandidaten. Eveline vertelde in RTL Boulevard dat er enorm veel druk op de koppels ligt. Niet alleen rondom het programma, maar ook vanuit mensen thuis die bijvoorbeeld betrokken zijn geweest bij het uitzoeken van een jurk of een pak of bij de bruiloft zijn geweest.
Het koppelsweekend is volgens Eveline een broeihaard voor conflicten. Maar ook voor hele mooie ontwikkelingen. Patricia en Stephan gaan voor het eerst de hele groep ontmoeten en Wilfred en Francois gaan een hele boeiende en ontroerende ontwikkeling doormaken.
De volgende aflevering van Married At First Sight is dinsdagavond om 20.30 te zien op RTL4.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur