TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat afgelopen week duidelijk werd dat het huwelijk tussen Wilfred en François tóch geen succes was, was ook de volgende aflevering treurig. Ook Loes koos ervoor om thuis te slapen in plaats van bij haar match Wichian. En ook Stephan is niet helemaal zeker van zijn huwelijk met Patricia.
Experts Eveline Stallaart en Patrick van Veen zijn dit seizoen druk bezig met het bemiddelen tussen de kandidaten. Eveline vertelde in RTL Boulevard dat er enorm veel druk op de koppels ligt. Niet alleen rondom het programma, maar ook vanuit mensen thuis die bijvoorbeeld betrokken zijn geweest bij het uitzoeken van een jurk of een pak of bij de bruiloft zijn geweest.
Het koppelsweekend is volgens Eveline een broeihaard voor conflicten. Maar ook voor hele mooie ontwikkelingen. Patricia en Stephan gaan voor het eerst de hele groep ontmoeten en Wilfred en Francois gaan een hele boeiende en ontroerende ontwikkeling doormaken.
De volgende aflevering van Married At First Sight is dinsdagavond om 20.30 te zien op RTL4.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters