TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In november gaat het gloednieuwe seizoen van Sterren op het Doek van start. In de aanloop naar de nieuwe reeks werden er af en toe al gasten onthuld. Vandaag heeft De Telegraaf de laatste twee namen bekendgemaakt.
Acteur Johnny Kraaijkamp en de burgemeester van Arnhem, Ahmed Marcouch maken de gastenlijst compleet. Ook zangeres Anita Meyer, oud-voetballer Rafael van der Vaart, oud-zwemster Ranomi Kromowidjojo, presentatrice Martine van Os, acteur Jim Bakkum en actrice Jelka van Houten doen aan de nieuwe reeks mee.
Het is een lijstje met uiteenlopende gasten. De BN'ers worden geportretteerd door drie kunstenaars en vertellen meer over hun persoonlijke leven en carrière in gesprek met presentator Özcan Akyol.
De nieuwe reeks verschijnt bijna op televisie. Sterren op het Doek is vanaf zaterdag 9 november wekelijks om 20.40 uur op NPO 2 te zien.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026