TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In november gaat het gloednieuwe seizoen van Sterren op het Doek van start. In de aanloop naar de nieuwe reeks werden er af en toe al gasten onthuld. Vandaag heeft De Telegraaf de laatste twee namen bekendgemaakt.
Acteur Johnny Kraaijkamp en de burgemeester van Arnhem, Ahmed Marcouch maken de gastenlijst compleet. Ook zangeres Anita Meyer, oud-voetballer Rafael van der Vaart, oud-zwemster Ranomi Kromowidjojo, presentatrice Martine van Os, acteur Jim Bakkum en actrice Jelka van Houten doen aan de nieuwe reeks mee.
Het is een lijstje met uiteenlopende gasten. De BN'ers worden geportretteerd door drie kunstenaars en vertellen meer over hun persoonlijke leven en carrière in gesprek met presentator Özcan Akyol.
De nieuwe reeks verschijnt bijna op televisie. Sterren op het Doek is vanaf zaterdag 9 november wekelijks om 20.40 uur op NPO 2 te zien.
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato