TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In november gaat het gloednieuwe seizoen van Sterren op het Doek van start. In de aanloop naar de nieuwe reeks werden er af en toe al gasten onthuld. Vandaag heeft De Telegraaf de laatste twee namen bekendgemaakt.
Acteur Johnny Kraaijkamp en de burgemeester van Arnhem, Ahmed Marcouch maken de gastenlijst compleet. Ook zangeres Anita Meyer, oud-voetballer Rafael van der Vaart, oud-zwemster Ranomi Kromowidjojo, presentatrice Martine van Os, acteur Jim Bakkum en actrice Jelka van Houten doen aan de nieuwe reeks mee.
Het is een lijstje met uiteenlopende gasten. De BN'ers worden geportretteerd door drie kunstenaars en vertellen meer over hun persoonlijke leven en carrière in gesprek met presentator Özcan Akyol.
De nieuwe reeks verschijnt bijna op televisie. Sterren op het Doek is vanaf zaterdag 9 november wekelijks om 20.40 uur op NPO 2 te zien.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle