TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In november gaat het gloednieuwe seizoen van Sterren op het Doek van start. In de aanloop naar de nieuwe reeks werden er af en toe al gasten onthuld. Vandaag heeft De Telegraaf de laatste twee namen bekendgemaakt.
Acteur Johnny Kraaijkamp en de burgemeester van Arnhem, Ahmed Marcouch maken de gastenlijst compleet. Ook zangeres Anita Meyer, oud-voetballer Rafael van der Vaart, oud-zwemster Ranomi Kromowidjojo, presentatrice Martine van Os, acteur Jim Bakkum en actrice Jelka van Houten doen aan de nieuwe reeks mee.
Het is een lijstje met uiteenlopende gasten. De BN'ers worden geportretteerd door drie kunstenaars en vertellen meer over hun persoonlijke leven en carrière in gesprek met presentator Özcan Akyol.
De nieuwe reeks verschijnt bijna op televisie. Sterren op het Doek is vanaf zaterdag 9 november wekelijks om 20.40 uur op NPO 2 te zien.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten