TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In november gaat het gloednieuwe seizoen van Sterren op het Doek van start. In de aanloop naar de nieuwe reeks werden er af en toe al gasten onthuld. Vandaag heeft De Telegraaf de laatste twee namen bekendgemaakt.
Acteur Johnny Kraaijkamp en de burgemeester van Arnhem, Ahmed Marcouch maken de gastenlijst compleet. Ook zangeres Anita Meyer, oud-voetballer Rafael van der Vaart, oud-zwemster Ranomi Kromowidjojo, presentatrice Martine van Os, acteur Jim Bakkum en actrice Jelka van Houten doen aan de nieuwe reeks mee.
Het is een lijstje met uiteenlopende gasten. De BN'ers worden geportretteerd door drie kunstenaars en vertellen meer over hun persoonlijke leven en carrière in gesprek met presentator Özcan Akyol.
De nieuwe reeks verschijnt bijna op televisie. Sterren op het Doek is vanaf zaterdag 9 november wekelijks om 20.40 uur op NPO 2 te zien.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'