TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het eerste seizoen van de dramaserie Bodem, met hoofdrolspeelster Eva Crutzen, werd een tijdje terug al afgesloten. Maar we kunnen nu nog één keer genieten van wat leuke bloopers.
Altijd lekker om je week mee te beginnen!
De serie Bodem maakte op het Nederlands Filmfestival al veel indruk en ook kijkers thuis waren de afgelopen maanden lovend over de serie van Eva Crutzen die niet alleen de hoofdrol vertolkte maar de serie ook regisseerde.
In de rauwe en komische dramaserie was Eva Crutzen (als Cat) te zien, die zich staande probeert te houden in een wereld die doorgaat terwijl de hare met een klap tot stilstand is gekomen. Een bijzonder rouwproces dat veel kijkers raakte. Zelfs Johan Derksen was lyrisch over de Nederlandse serie.
Ondanks dat het eerste seizoen van Bodem er nu op zit, hoeven we niet lang bij de pakken neer te zitten. BNNVARA kondigde namelijk eerder al aan dat er ook een tweede reeks aankomt. Maar voor het zover is kunnen we eerst nog even genieten van wat bloopers uit het eerste seizoen.
Het hele eerste seizoen van Bodem is nog steeds terug te kijken via NPO Start.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire