TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het eerste seizoen van de dramaserie Bodem, met hoofdrolspeelster Eva Crutzen, werd een tijdje terug al afgesloten. Maar we kunnen nu nog één keer genieten van wat leuke bloopers.
Altijd lekker om je week mee te beginnen!
De serie Bodem maakte op het Nederlands Filmfestival al veel indruk en ook kijkers thuis waren de afgelopen maanden lovend over de serie van Eva Crutzen die niet alleen de hoofdrol vertolkte maar de serie ook regisseerde.
In de rauwe en komische dramaserie was Eva Crutzen (als Cat) te zien, die zich staande probeert te houden in een wereld die doorgaat terwijl de hare met een klap tot stilstand is gekomen. Een bijzonder rouwproces dat veel kijkers raakte. Zelfs Johan Derksen was lyrisch over de Nederlandse serie.
Ondanks dat het eerste seizoen van Bodem er nu op zit, hoeven we niet lang bij de pakken neer te zitten. BNNVARA kondigde namelijk eerder al aan dat er ook een tweede reeks aankomt. Maar voor het zover is kunnen we eerst nog even genieten van wat bloopers uit het eerste seizoen.
Het hele eerste seizoen van Bodem is nog steeds terug te kijken via NPO Start.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval