TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het eerste seizoen van de dramaserie Bodem, met hoofdrolspeelster Eva Crutzen, werd een tijdje terug al afgesloten. Maar we kunnen nu nog één keer genieten van wat leuke bloopers.
Altijd lekker om je week mee te beginnen!
De serie Bodem maakte op het Nederlands Filmfestival al veel indruk en ook kijkers thuis waren de afgelopen maanden lovend over de serie van Eva Crutzen die niet alleen de hoofdrol vertolkte maar de serie ook regisseerde.
In de rauwe en komische dramaserie was Eva Crutzen (als Cat) te zien, die zich staande probeert te houden in een wereld die doorgaat terwijl de hare met een klap tot stilstand is gekomen. Een bijzonder rouwproces dat veel kijkers raakte. Zelfs Johan Derksen was lyrisch over de Nederlandse serie.
Ondanks dat het eerste seizoen van Bodem er nu op zit, hoeven we niet lang bij de pakken neer te zitten. BNNVARA kondigde namelijk eerder al aan dat er ook een tweede reeks aankomt. Maar voor het zover is kunnen we eerst nog even genieten van wat bloopers uit het eerste seizoen.
Het hele eerste seizoen van Bodem is nog steeds terug te kijken via NPO Start.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming