TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eigenlijk is Let's Play Ball een spel en een toeristisch programma tegelijkertijd. De teams van Dennis Weening en Koen Pieter van Dijk duwen hun vier meter hoge ballen door het centrum van Hanzestad Zwolle. Dat levert fraaie plaatjes op bij iconische locaties zoals de 75 meter hoge Peperbus en de eeuwenoude Sassenpoort.
Ook loodsen de teams hun rode of gele bal langs Museum de Fundatie. Het gebouw draagt de bijnaam Het Ei, vanwege het lichtblauwe ellipsvormige dak dat in 2013 op het gebouw werd gezet om expositieruimte te winnen.
Het is heel toepasselijk dat juist dit programma in Zwolle neerstrijkt. De stad staat bekend om zijn lekkernij Zwolse balletjes. Toch blijven de teams niet alleen in Zwolle, er is ook gefilmd in Hattem en de directe omgeving.
Deze aflevering van Let's Play Ball zie je op zaterdag 27 september 2025 om 20:00 uur op SBS6.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond