TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog heel even en dan zijn André van Duin en Janny van der Heijden terug op de buis. In Denkend aan Vlaanderen bezoekt het duo bijzondere plekken bij onze Zuiderburen en we krijgen nu alvast een klein inkijkje van de serie.
Omroep MAX heeft namelijk de eerste beelden onthuld.
Na Nederland en Zwitserland trekken Janny van der Heijden, André van Duin en hondje Nhaan dit keer door Vlaanderen. Met hun bootje varen ze over de Vlaamse wateren reizen ze van de historische straten van Antwerpen, Gent en Brugge tot de sfeervolle kust van Oostende: onderweg bewonderen ze de mooiste bezienswaardigheden, proeven ze Vlaamse lekkernijen en ontmoeten ze diverse bekende collega's.
De eerste aflevering van Denkend in Vlaanderen gaat nog in Nederland van start. Om precies te zijn in Tholen. Na een ontmoeting met zeemanskoor zetten Janny en André koers naar het zuiden. Via de Schelde varen ze Vlaanderen binnen. Eenmaal in Antwerpen aangekomen kan Janny kan niet wachten om daar de brocante af te struinen, iets waar Andre niet direct enthousiast van wordt. De dag wordt afgesloten op een terras met Miguel Wiels.
Nieuwsgierig geworden? Bekijk hieronder de eerste beelden.
Denkend aan Vlaanderen is vanaf zondag 9 maart om 21:35 uur te zien op NPO 1. Vanaf die zondag zijn alle afleveringen ook te streamen via NPO Start.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk