TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog heel even en dan zijn André van Duin en Janny van der Heijden terug op de buis. In Denkend aan Vlaanderen bezoekt het duo bijzondere plekken bij onze Zuiderburen en we krijgen nu alvast een klein inkijkje van de serie.
Omroep MAX heeft namelijk de eerste beelden onthuld.
Na Nederland en Zwitserland trekken Janny van der Heijden, André van Duin en hondje Nhaan dit keer door Vlaanderen. Met hun bootje varen ze over de Vlaamse wateren reizen ze van de historische straten van Antwerpen, Gent en Brugge tot de sfeervolle kust van Oostende: onderweg bewonderen ze de mooiste bezienswaardigheden, proeven ze Vlaamse lekkernijen en ontmoeten ze diverse bekende collega's.
De eerste aflevering van Denkend in Vlaanderen gaat nog in Nederland van start. Om precies te zijn in Tholen. Na een ontmoeting met zeemanskoor zetten Janny en André koers naar het zuiden. Via de Schelde varen ze Vlaanderen binnen. Eenmaal in Antwerpen aangekomen kan Janny kan niet wachten om daar de brocante af te struinen, iets waar Andre niet direct enthousiast van wordt. De dag wordt afgesloten op een terras met Miguel Wiels.
Nieuwsgierig geworden? Bekijk hieronder de eerste beelden.
Denkend aan Vlaanderen is vanaf zondag 9 maart om 21:35 uur te zien op NPO 1. Vanaf die zondag zijn alle afleveringen ook te streamen via NPO Start.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien