TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bovendien is Frans door AVROTROS niet toevallig gekozen als presentator. In interviews vertelde de volkszanger al dikwijls over zijn ouders die analfabeet waren zodat de kleine Frans de ondertiteling van Dallas moest voorlezen. Op latere leeftijd leerde hij zijn vader lezen. Het onderwerp gaat het aan het hart en dat scheelt een slok op een borrel bij een programma als dit.
In het programma Zonder letters volgt hij twaalf mensen die laaggeletterd zijn. Frans loopt met ze mee in hun dagelijks leven, maar probeert ze ook een hart onder de riem te steken en het vertrouwen in zichzelf terug te vinden. Want het leven is een stuk ingewikkelder als je niet (goed) kunt lezen en schrijven. De twaalf mensen die Frans helpt zijn het topje van de ijsberg. In 2016 becijferde de Algemene Rekenkamer dat 2,5 miljoen mensen moeite hebben met lezen, schrijven en/of rekenen. In de groep 16-65-jarigen, waren dat er 1,8 miljoen. En dat zijn schrikbarende cijfers.
Zonder Letters begint op 30 oktober om 21:25 op NPO 1.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025