TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Linda de Mol vertelde maandagavond in RTL Boulevard dat het een 'diep dal' is geweest, maar dat ze inmiddels weer geniet van haar werk.
De zaak tegen Jeroen Rietbergen werd vorig jaar geseponeerd, maar toch loopt de zaak nog. Dat komt omdat er een Artikel-12-procedure is gestart om Rietbergen alsnog voor de rechter te krijgen. Het is daarom dat Linda de Mol nooit inhoudelijk ingaat op de beschuldigingen aan het adres van haar partner. Ook nu doet ze dat niet. Volgens de Mol is de relatie met Jeroen Rietbergen inmiddels weer hersteld. hoewel ze een zware tijd hebben gehad. 'We gaan goed. We hebben een enorme klap gehad, maar we hebben elkaar weer gevonden.'
'Het gevoel dat ik op mijn plek was in het medialandschap, was even helemaal weg,' vertelde De Mol maandagavond in RTL Boulevard. 'Dat heb ik weer hervonden door Gooische Vrouwen, en omdat dat zo ontzettend goed aansloeg.' Verder zegt ze dat ze weer allerlei nieuwe projecten aan het ontwikkelen is. Eerder deze maand werd al bekend dat een daarvan Gooische Vrouwen is. De populaire serie krijgt namelijk niet een, maar zelfs twee nieuwe seizoenen.
RTL werkt al aan nieuw seizoen De Verraders: opnamen dit najaar
11:44GTST-fans ontdekken hint in teaser zomercliff: 'Valentijn Sanders keert terug'
11:01Floris vertelt over zijn langdurige en fanatieke deelname aan De bondgenoten
09:55Dyantha Brooks over beslissing Suzan & Freek om weer op te treden: 'Getuigt van veerkracht'
09:52De TV van gisteren: Vroege zomerhitte speelt primetime programmering parten