TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Linda bevestigde bij RTL Boulevard het gerucht dat tv-kenner Tina Nijkamp eerder deze week publiekelijk maakte.
De Mol corrigeerde in gesprek met het tv-programma wel de claim van Nijkamp dat het ging om een permanente transfer. Linda maakt een eenmalig uitstapje voor het nieuwe spelprogramma dat ze mede heeft bedacht en ontwikkeld.
Peter van der Vorst was enthousiast over het format van Briljante breinen toen Linda het bij haar thuis pitchte. Van der Vorst leek het echter verstandig dat Linda het zelf zou presenteren. In overleg met John de Mol kwam daar groen licht voor: "Ik word zeg maar uitgeleend, zo moet je het zien."
Over Briljante breinen zegt ze: "Het is een hele pittige quiz met hele grote reality elementen. Een aantal studiebollen nemen hun intrek op een campus. Ze gaan in teamverband leren en studeren en krijgen daar allerlei tests over en uiteindelijk komt daar het briljantste brein uit." De winnaar krijgt naast de titel ook een mooi geldbedrag. Linda heeft er zin in: "Het is wel grappig dat de realitycamera's gericht wordt op een groep hele intelligente mensen."
Johan Derksen kraakt Leonie ter Braak: 'Ze doet het nóg slechter dan Beau en Humberto bij RTL Tonight'
11:42SBS6 komt met nieuw programma: The Moneymakers
11:16Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen
10:30Mathilde uit URK! leerde nieuwe vriend Davy 'per ongeluk' kennen op Tinder