TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de koffermeisjes werd gisteravond streng aangesproken door Linda de Mol, want ze maakte het allemaal wel erg spannend.
Kandidaat Ruben was een echte waaghals en durfde zelfs een bod van 249.000 euro te weigeren. Met nog zes koffers in het spel en zijn eigen koffer, stond hij nu weer voor de moeilijke keus om de juiste eruit te pikken.
Nadat Ruben het nummer kiest, spiekt het koffermeisje alvast in de koffer en aan haar teleurstellende gezicht te zien betekent het niet veel goeds. Gelukkig voor Ruben bleek het niet de vijf miljoen te zijn, maar Linda schrok zich kapot en spreekt de dame er even op aan.
"Oh! Wil jij nóóit meer zo kijken!" roept de presentatrice. "Ze keek echt zo van: het is de vijf miljoen. En ik zag die vijf en al die nullen, maar het was maar vijf ton!" Het koffermeisje lacht haar een beetje toe en roept nog 'sorry' naar Linda.
Ruben gaat uiteindelijk akkoord met een bedrag van 449.000 euro, maar wel nadat hij een bod van 1,6 miljoen euro misloopt én hij blijkt de vijf miljoen euro in zijn eigen koffer te hebben.
Speciale documentaire over Johan Cruijff is op deze datum te zien
08:38De TV van gisteren: Tegenvallende kijkcijfers voor nieuw RTL-programma Kasteel Gekocht, Wat Nu?
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Het perfecte plaatje, X-Men: Apocalypse
00:51Komende week in GTST: Zinderende zoektochten en Repelsteeltje repercussie
20:40Joost Klein wordt coach in The Voice van Vlaanderen