TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de koffermeisjes werd gisteravond streng aangesproken door Linda de Mol, want ze maakte het allemaal wel erg spannend.
Kandidaat Ruben was een echte waaghals en durfde zelfs een bod van 249.000 euro te weigeren. Met nog zes koffers in het spel en zijn eigen koffer, stond hij nu weer voor de moeilijke keus om de juiste eruit te pikken.
Nadat Ruben het nummer kiest, spiekt het koffermeisje alvast in de koffer en aan haar teleurstellende gezicht te zien betekent het niet veel goeds. Gelukkig voor Ruben bleek het niet de vijf miljoen te zijn, maar Linda schrok zich kapot en spreekt de dame er even op aan.
"Oh! Wil jij nóóit meer zo kijken!" roept de presentatrice. "Ze keek echt zo van: het is de vijf miljoen. En ik zag die vijf en al die nullen, maar het was maar vijf ton!" Het koffermeisje lacht haar een beetje toe en roept nog 'sorry' naar Linda.
Ruben gaat uiteindelijk akkoord met een bedrag van 449.000 euro, maar wel nadat hij een bod van 1,6 miljoen euro misloopt én hij blijkt de vijf miljoen euro in zijn eigen koffer te hebben.
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming