TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman zijn op de helft van hun 'vakantiebaantje' bij SBS 6 en dat werd vrijdagavond gevierd met een klein feestje in de uitzending.
Marcel & Gijs roemen zich op het feit dat ze opmerkelijke gastencombinaties boeken. Zo schoven eerder deze week René Froger en Caroline van der Plas samen aan en ook Alexander Pechtold en Rutger Castricum waren ineens een tv-duo. Op vrijdagavond bracht de show rapper Donnie en tv-icoon Henny Huisman samen in een uitzending die de parodie voorbij was.
De mannen hadden een verrassing voor Donnie: zijn nieuwe plaat De kibbelingsound was platina. Alle reden voor confettikannonnen die Henny Huisman shellshocked en onder de glitters achterlieten en een polonaise met het publiek. Uiteraard liet Van Roosmalen ook deze aflevering de gelegenheid niet onbenut om de SBS-kijker aan het lezen te krijgen, dus droeg hij in het hart van de feestende massa voor uit eigen werk.
Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau
06:47Vanavond op TV: Bridge to liberation, Got talent, Men in Black
21:47Nieuwe reeks Het Verhaal van Nederland in de maak