TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman zijn op de helft van hun 'vakantiebaantje' bij SBS 6 en dat werd vrijdagavond gevierd met een klein feestje in de uitzending.
Marcel & Gijs roemen zich op het feit dat ze opmerkelijke gastencombinaties boeken. Zo schoven eerder deze week René Froger en Caroline van der Plas samen aan en ook Alexander Pechtold en Rutger Castricum waren ineens een tv-duo. Op vrijdagavond bracht de show rapper Donnie en tv-icoon Henny Huisman samen in een uitzending die de parodie voorbij was.
De mannen hadden een verrassing voor Donnie: zijn nieuwe plaat De kibbelingsound was platina. Alle reden voor confettikannonnen die Henny Huisman shellshocked en onder de glitters achterlieten en een polonaise met het publiek. Uiteraard liet Van Roosmalen ook deze aflevering de gelegenheid niet onbenut om de SBS-kijker aan het lezen te krijgen, dus droeg hij in het hart van de feestende massa voor uit eigen werk.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij