TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman zijn op de helft van hun 'vakantiebaantje' bij SBS 6 en dat werd vrijdagavond gevierd met een klein feestje in de uitzending.
Marcel & Gijs roemen zich op het feit dat ze opmerkelijke gastencombinaties boeken. Zo schoven eerder deze week René Froger en Caroline van der Plas samen aan en ook Alexander Pechtold en Rutger Castricum waren ineens een tv-duo. Op vrijdagavond bracht de show rapper Donnie en tv-icoon Henny Huisman samen in een uitzending die de parodie voorbij was.
De mannen hadden een verrassing voor Donnie: zijn nieuwe plaat De kibbelingsound was platina. Alle reden voor confettikannonnen die Henny Huisman shellshocked en onder de glitters achterlieten en een polonaise met het publiek. Uiteraard liet Van Roosmalen ook deze aflevering de gelegenheid niet onbenut om de SBS-kijker aan het lezen te krijgen, dus droeg hij in het hart van de feestende massa voor uit eigen werk.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer