TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De live finale op 9 maart start om 20.30 uur en is buiten via staanplaatsen en een groot scherm te volgen. Het Vondelpark is natuurlijk niet overdekt, dus hopelijk blijft het droog en is het niet te koud. Voor AVROTROS-leden is er buiten een VIP-gedeelte vooraan bij het bordes. Daarvoor moet je wel kaarten bestellen. De ontknoping is ook binnen te volgen, met een hapje, een drankje en de kans om de afvallers te ontmoeten, maar dan kosten de kaarten meer.
De finale wordt al sinds 2015 in het Vondelpark gehouden. Toen was Margriet van der Linden de Mol en won Rik van de Westelaken. Hij promoveerde een paar jaar later tot presentator van het populaire programma.
Wie is de Mol? is elke zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. Check ook vooral ons handige overzicht vol hints.
Partnerbijdrage
Video: 'Miljoenenjacht-deelnemers kennen Hélène Hendriks niet'
10:21Bijzondere eerste beelden Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker
10:02Video: wordt Hélène Hendriks iedere ochtend huilend wakker hierdoor?
10:00Bert van der Veer blikt terug: 'Joop van den Ende en John de Mol domineerden het Gouden Televizier-Ring Gala'
09:17'Gerard Cox bezocht Joke Bruijs nog altijd en dan zongen ze samen'