TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Update 12 maart 15:33 uur: Premier Rutte roept op alle evenementen met meer dan 100 personen af te gelasten. Dat betekent dat de WIDM-finale niet voor publiek toegangkelijk zal zijn. AVROTROS beraadt zich momenteel op hoe de finale wel doorgang krijgt.
-
De omroep laat desgevraagd aan de Telegraaf weten niet af te zien van de geplande, traditionele ontknoping met publiek in het Vondelpark.
In binnen- en buitenland worden steeds meer concerten en evenementen uit voorzorg afgelast. De kans op besmetting neemt immers toe als grote groepen mensen bij elkaar komen. Avrotros laat echter weten de richtlijnen van het RIVM te volgen, waardoor er geen reden is om de live uitzending waar duizenden molloten op afkomen te schrappen.
In dezelfde persverklaring kan Avrotros verder nog onthullen dat naast presentator Rik van de Westelaken ook alle vier finalisten en de zes afvallers van het jubileumseizoen Wie is de Mol? aanwezig zullen zijn om getuige te zijn van de bekendmaking.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België