TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naast de prijs voor de meest irritante commercial is er ook een award voor de meest irritante BN'er in een reclame.
Het blijkt een bont gezelschap te zijn van veelvuldig voorbijkomende gezichten in de reclameblokken. Martien Meiland is in de running voor zijn 'bingo, bingo, bingo!' reclame voor de Vriendenloterij, Paul Haenen en zijn typetjes kregen een nominatie voor de Pricewise commercials, Andy 'Koning Toto' van der Meijde is ook in de race en de ABN Amro-spotjes van Mark Rietman schoten kijkers ook in het verkeerde keelgat.
Opvallende nieuwkomer onder de slecht ontvangen reclames is de nieuwe campagne van de Lidl met Thomas Acda als onbeholpen stucadoor en zijn buurman Sergio IJssel in de Lidl flat waar altijd wel iets stuk of stuc gaat.
De ‘winnaars’ in beide categorieën worden bekendgemaakt in de uitzending van Radar op maandag 30 november. Tot die tijd kan gestemd worden via de Loden Leeuw-website.
Ook zondag extra uitzending Pauw & De Wit
11:04Linda de Mol over nieuw seizoen In de Ring: 'Dit zal mij niet nog een keer gebeuren'
10:33Klaas uit Winter Vol Liefde geeft update na lelijke val: 'Herstel gaat niet goed'
10:21Molloten nog niet te spreken MolTalk vóór Wie is de Mol?: 'Nul toegevoegde waarde'
08:43De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen