TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
STER-baas Frank Volmer gaf maandagochtend in Jan-Willem Start Op op NPO Radio 2 het verlossende antwoord. Zo gaf hij aan dat Loeki de Leeuw in eerste instantie wordt ingezet rond het EK voetbal, de Olympische Spelen en de Tour de France. "We praten nog met de NPO of hij ook op andere momenten terug kan komen."
Loeki de Leeuw was van 1972 tot 2004 op televisie te zien, waarna de STER de stekker eruit trok. Dit vanwege de hoge kosten die kwamen kijken bij het maken van de reclamespotjes. In 2019 was Loeki al eens eenmalig terug op de buis na een actie van NPO Radio 2, mede doordat er 20.000 handtekeningen werden verzameld om de reclameleeuw voor vast terug te laten keren.
Van Loeki de Leeuw zijn zo'n 7.000 reclamefilmpjes gemaakt. In die korte reclame-onderbrekingen gaat er steevast wat fout bij Loeki, die dan met 'asjemenou' op de proppen komt. Nou, dat zeggen wij over dit nieuws; asjemenou!
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer