TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
STER-baas Frank Volmer gaf maandagochtend in Jan-Willem Start Op op NPO Radio 2 het verlossende antwoord. Zo gaf hij aan dat Loeki de Leeuw in eerste instantie wordt ingezet rond het EK voetbal, de Olympische Spelen en de Tour de France. "We praten nog met de NPO of hij ook op andere momenten terug kan komen."
Loeki de Leeuw was van 1972 tot 2004 op televisie te zien, waarna de STER de stekker eruit trok. Dit vanwege de hoge kosten die kwamen kijken bij het maken van de reclamespotjes. In 2019 was Loeki al eens eenmalig terug op de buis na een actie van NPO Radio 2, mede doordat er 20.000 handtekeningen werden verzameld om de reclameleeuw voor vast terug te laten keren.
Van Loeki de Leeuw zijn zo'n 7.000 reclamefilmpjes gemaakt. In die korte reclame-onderbrekingen gaat er steevast wat fout bij Loeki, die dan met 'asjemenou' op de proppen komt. Nou, dat zeggen wij over dit nieuws; asjemenou!
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'