TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het blijkt Loes te zijn die de stekker uit het huwelijk heeft getrokken. Aan het AD vertelt ze: "Wichian is geweldig. Maar het laatste stukje ontbreekt. Hoe graag ik ook wil". Het komt er op neer dat bij Loes de gevoelens van verliefdheid zijn uitgebleven. "Wichian is geweldig. Maar het laatste stukje ontbreekt. Hoe graag ik ook wil."
Vanavond wordt duidelijk of de andere stellen getrouwd blijven
Als het aan Wichian had gelegen hadden de twee getrouwd gebleven. Hij baalt enorm van de breuk. "Dan zie je al die leuke reacties en de beelden voorbijkomen, ja, dan knakte er weer wat bij mij."
Kijkers van Married at First Sight zijn niet erg verbaasd over de scheiding, zij zagen het al aankomen.
Loes en #wichian uit elkaar. Alsof iemand daar van opkijkt. Loes is nooit eerlijk geweest. Bij de laatste aflevering vroeg ik mij letterlijk af,wanneer ze een einde aan het huwelijk zou gaan maken. Ik gun Wichian de echte liefde van zijn leven. #mafsnl #MAFS #MarriedAtFirstSight — Linda Bernaards ? (@lindabernaards) March 7, 2023
En het is dus al bekend dat iedereens voorspelling klopte… na de camera’s heeft ze eindelijk opgebiecht niets voor hem te voelen… nou dat zagen we allemaal al loes… #mafsnl — patricia delfgauw (@tiesjes) March 8, 2023
Ik had het al gezegd..
Loes wilde Wichian niet kwetsen voor de camera, maar had misschien beter gelijk eerlijk kunnen zijn, ipv "valse hoop" te geven. ?
Ik hoop dat ze beiden hun geluk mogen vinden! ??#mafsnl — Jolanda Jansen (@JolandaJ1304) March 7, 2023
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers