TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het blijkt Loes te zijn die de stekker uit het huwelijk heeft getrokken. Aan het AD vertelt ze: "Wichian is geweldig. Maar het laatste stukje ontbreekt. Hoe graag ik ook wil". Het komt er op neer dat bij Loes de gevoelens van verliefdheid zijn uitgebleven. "Wichian is geweldig. Maar het laatste stukje ontbreekt. Hoe graag ik ook wil."
Vanavond wordt duidelijk of de andere stellen getrouwd blijven
Als het aan Wichian had gelegen hadden de twee getrouwd gebleven. Hij baalt enorm van de breuk. "Dan zie je al die leuke reacties en de beelden voorbijkomen, ja, dan knakte er weer wat bij mij."
Kijkers van Married at First Sight zijn niet erg verbaasd over de scheiding, zij zagen het al aankomen.
Loes en #wichian uit elkaar. Alsof iemand daar van opkijkt. Loes is nooit eerlijk geweest. Bij de laatste aflevering vroeg ik mij letterlijk af,wanneer ze een einde aan het huwelijk zou gaan maken. Ik gun Wichian de echte liefde van zijn leven. #mafsnl #MAFS #MarriedAtFirstSight — Linda Bernaards ? (@lindabernaards) March 7, 2023
En het is dus al bekend dat iedereens voorspelling klopte… na de camera’s heeft ze eindelijk opgebiecht niets voor hem te voelen… nou dat zagen we allemaal al loes… #mafsnl — patricia delfgauw (@tiesjes) March 8, 2023
Ik had het al gezegd..
Loes wilde Wichian niet kwetsen voor de camera, maar had misschien beter gelijk eerlijk kunnen zijn, ipv "valse hoop" te geven. ?
Ik hoop dat ze beiden hun geluk mogen vinden! ??#mafsnl — Jolanda Jansen (@JolandaJ1304) March 7, 2023
Make Up Your Mind: 'Hele grote naam doet mee aan dit seizoen'
08:04De TV van gisteren: hoe zijn Beestenboel en Animal Crackers ontvangen?
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Verliefd op Cuba
06:00De streamingtip van de week: Fort Alpha op NPO Start
12:05B&B Vol Liefde-Mexx heeft spijt na sneer richting Lynn: 'Ze is echt een topwijf'