TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het blijkt Loes te zijn die de stekker uit het huwelijk heeft getrokken. Aan het AD vertelt ze: "Wichian is geweldig. Maar het laatste stukje ontbreekt. Hoe graag ik ook wil". Het komt er op neer dat bij Loes de gevoelens van verliefdheid zijn uitgebleven. "Wichian is geweldig. Maar het laatste stukje ontbreekt. Hoe graag ik ook wil."
Vanavond wordt duidelijk of de andere stellen getrouwd blijven
Als het aan Wichian had gelegen hadden de twee getrouwd gebleven. Hij baalt enorm van de breuk. "Dan zie je al die leuke reacties en de beelden voorbijkomen, ja, dan knakte er weer wat bij mij."
Kijkers van Married at First Sight zijn niet erg verbaasd over de scheiding, zij zagen het al aankomen.
Loes en #wichian uit elkaar. Alsof iemand daar van opkijkt. Loes is nooit eerlijk geweest. Bij de laatste aflevering vroeg ik mij letterlijk af,wanneer ze een einde aan het huwelijk zou gaan maken. Ik gun Wichian de echte liefde van zijn leven. #mafsnl #MAFS #MarriedAtFirstSight — Linda Bernaards ? (@lindabernaards) March 7, 2023
En het is dus al bekend dat iedereens voorspelling klopte… na de camera’s heeft ze eindelijk opgebiecht niets voor hem te voelen… nou dat zagen we allemaal al loes… #mafsnl — patricia delfgauw (@tiesjes) March 8, 2023
Ik had het al gezegd..
Loes wilde Wichian niet kwetsen voor de camera, maar had misschien beter gelijk eerlijk kunnen zijn, ipv "valse hoop" te geven. ?
Ik hoop dat ze beiden hun geluk mogen vinden! ??#mafsnl — Jolanda Jansen (@JolandaJ1304) March 7, 2023
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'